Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Skarżysko Kamienna

O firmie

Firma IZJ-AUTO to ponad 20 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej.

IZJ logo kolorWszystko zaczęło się 1 maja 1997 roku, kiedy powstała firma IZJ-AUTO ze swoim pierwszym punktem handlowym przy ul. Sokolej. Dzięki zaangażowaniu, analizie rynku, starannemu dobieraniu dostawców w ciągu 2 lat magazyn malutkiego punktu handlowego pękał w szwach. Na początku 2000 roku firma przeniosła się w nowe miejsce: ul. Norwida 19. Nowa lokalizacja, dostępność do stałego łącza telefonicznego oraz internetu, duża powierzchnia magazynowa wpłynęły korzystnie na dalszy rozwój firmy. Pozyskiwaliśmy nowych klientów zwracając szczególną uwagę na obsługę warsztatów samochodowych.

Obecnie jesteśmy prężnie działającą firmą, która oprócz obsługi klienta detalicznego zajmuje się dystrybucją części samochodowych do warsztatów oraz wyposażania warsztatowego. Bezpośrednio z naszego magazynu dostępne jest 40 tys. referencji. Sprawna logistyka, dopracowany system dowozu części sprawia, że jesteśmy liczącą się firmą w regionie.

Dzisiaj firma IZJ-AUTO jest wyspecjalizowaną hurtownią, prowadzącą sprzedaż części zamiennych do samochodów, części blacharskich i oświetleniowych, a także wyposażenia dla warsztatów samochodowych. W naszej ofercie znajdują się również oleje i płyny wraz z kosmetykami i chemią samochodową.

Warto podkreślić, że obecna pozycja naszej firmy to efekt pełnego zaangażowania oraz naszej ciężkiej pracy. Analiza rynku, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów sprawia, że firma nadal się rozwija i usprawnia swoją działalność. W konsekwencji wszystko to daje naszemu Klientowi solidnego partnera, najwyższą jakość obsługi, gwarancję najlepszej oferty i dostępność szerokiego asortymentu od sprawdzonych dostawców.

Jesteśmy również częścią ogólnopolskiego projektu ProfiAuto, który zrzesza największe hurtownie, najlepsze sklepy i najsprawniejsze serwisy samochodowe.

Zapraszamy do nas, bo z nami warto!

Zobacz galerię zdjęć »